Spotkanie dla Rodziców – 15.03.2018 r. PROJEKT EUTYCH

Dojrzewanie naszych dzieci jest często sporym wyzwaniem dla całej rodziny.
Bunt, protest i walka o odrębność młodych ludzi często dominują każdą przestrzeń relacji, którą dotąd (z niemałym wysiłkiem) budowaliśmy przez lata.
Ten trudny czas dorastania młodych ludzi staje się jeszcze trudniejszą próbą dla samych rodziców.
Jeżeli czujesz, że to także Twoje doświadczenie – dołącz do uruchamianego po raz pierwszy w Krakowie projektu EUTYCH.

Czytaj dalej

Msza św. za pracowników MPK

28.01.2018 o godz. 12.00 abp Marek Jędraszewski przewodniczył Mszy św. za pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego i ich rodzin
(zdjęcia Adama Bujaka oprac. Archidiecejza Krakowska).
Zobacz inne zdjęcia z Mszy św. (oprac.Archidiecezja Krakowska)
Zobacz film z Mszy św. (oprac.Archidiecezja Krakowska)

W ubiegłym roku 28 stycznia, w katedrze na Wawelu urząd metropolity krakowskiego objął w czasie uroczystego ingresu abp Marek Jędraszewski.Polecajmy Księdza Arcybiskupa naszym modlitwom.

Parafialne kolędowanie – 13.01.2018 r. godz. 16.00

Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na poniższe zaproszenie i wzięli udział w kolędowaniu. Przepiękne polskie kolędy wykonywał chór z towarzyszeniem organów, śpiewały dzieci przy akompaniamencie gitar i skrzypiec i śpiewali wszyscy wierni zebrani w kościele. Bardzo nas cieszy, że inicjatywa spotkała się z tak ciepłym przyjęciem, obiecujemy powtórzyć za rok a na razie zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć ze spotkania.

 

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią śpiewać na wspólne parafialne kolędowanie. Spotykamy się w kościele w najbliższą sobotę 13 stycznia o godzinie 16.00, a po około godzinnym wspólnym koncercie przejdziemy do klasztornego refektarza, gdzie przy skromnym poczęstunku będzie okazja aby porozmawiać, poznać innych parafian, a gdy wystarczy chęci i sił to także kontynuować kolędowanie.

Zapraszają

Ojciec Proboszcz, Pan Organista wraz z chórem oraz Rada Parafialna