V Niedziela Wielkiego Postu – 02.04.2017

1. Dziękujemy jeszcze raz o. Ludwikowi Łabudzie za przeprowadzone rekolekcje i wszystkim którzy w nich czynnie brali udział. Słowo wdzięczności kieruję również w stronę policji, która pomogła w bezpiecznym przeżyciu drogi krzyżowej ulicami naszej parafii.
2. Przed nami NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ (20 marca). Uroczyste poświęcenie palm i procesja na Mszy św. o godz. 10.30. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich wiernych do czynnego uczestnictwa w wydarzeniach Wielkiego Tygodnia, a przede wszystkim do tego, byśmy przeżyli je w stanie łaski uświęcającej.3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
Droga krzyżowa: codziennie o godz. 18.00 (oprócz środy i niedzieli). Dla dzieci: w czwartek o godz. 18.00.
Gorzkie żale: w każdą niedzielę o godz. 17.00.
4. Najbliższy „kurs przedmałżeński” organizowany w naszej parafii odbędzie się w terminie 28 – 30 kwietnia. Zgłoszenia u o. Ireneusza (irekb@poczta.fm).
5. Spotkanie dla bierzmowanych z grupy o. Macieja – piątek godz. 19.15. Grupy o. Ireneusza – 11 kwietnia (wtorek) godz. 17.00 i 17.45.
6. Spotkanie Rady Parafialnej w czwartek godz. 19.00.
7. Dzisiaj, po każdej mszy świętej uczniowie klasy III d Szkoły Podstawowej nr 26 z ulicy Krasickiego, zbierają fundusze na leczenie swojej ciężko chorej Wychowawczyni. Pani Dorota to wielki Przyjaciel dzieci. Swoją pracę wykonuje z wielką pasją i zaangażowaniem, dlatego dziękujemy za finansowe wsparcie akcji. Rodzice i uczniowie klasy III d.
8. Niektóre nabożeństwa i spotkania w najbliższym tygodniu:
Nabożeństwo do św. Gerarda – wtorek po Mszy św. o godz. 18.30.
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – środa godz. 8.30 i 18.00.