XXV Niedziela Zwykła – 23.09.2018 r.

  1. Wczoraj wraz ze Szkołą Nowej Ewangelizacji „SURSUM CORDA”, zorganizowaliśmy „DZIEŃ DLA RODZINY”. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu, w spotkaniu uczestniczyło ponad 60 osób.
    Nasze następne spotkanie odbędzie się w październiku. Serdecznie zapraszamy.
  2. W najbliższą środę 26 września obchodzimy liturgiczne wspomnienie błogosławionego Kaspra Stangassingera, redemptorysty, patrona wychowawców młodzieży. W tym dniu wypada kolejna miesięcznica koronacji obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy, dlatego zapraszamy na nieustanną nowennę na godz. 18.00.
  3. Najbliższy kurs przedmałżeński odbędzie się w dniach od 19 do 21 października 2018 r.
  4. Katolicka Poradnia Życia Rodzinnego jest czynna w każdą środę, w godz. od 18.00 do 19.00. Osoby zainteresowane prosimy o zapisywanie się drogą mailową na adres: ds.b@wp.pl
  5. W ostatnią niedzielę miesiąca, tj. 30 września, parafialna wspólnota CARITAS będzie zbierała ofiary, na obiady dla najuboższych dzieci uczących się na terenie naszej parafii. Za wszystkie ofiary dziękujemy.
  6. W naszych organach jest miejsce na jeszcze jeden głos. Staraniem o. Tomasza Jarosza, w tym tygodniu, rozpocznie się instalowanie oboju. Dlatego w niedzielę 7 października wszystko ofiary jakie złożycie do puszek przed kościołem będą przeznaczone na ten cel. Bóg zapłać.
  7. Wszystkim naszym gościom i parafianom życzymy błogosławionego tygodnia.