Grupa Redemptor

Gantry 5Duszpasterstwo Młodzieży Redemptorystów przygotowuje wyjazd na XXIV Światowe Dni Młodzieży w Panamie. Młodzież z naszego duszpasterstwa pojedzie do Panamy w ramach Grupy „Redemptor”. Będziemy brać udział w programie „Dni w Diecezjach” przed wydarzeniami centralnymi w Panama City. Na całość należy zarezerwować sobie ponad dwa tygodnie od 14 do 31 stycznia 2019 r. (dokładne daty mogą się jeszcze nieco zmienić). Będzie to wspólna grupa młodzieży redemptorystowskiej i młodzieży z diecezji toruńskiej.

Nasza grupa będzie mieszkać w Panamie na terenie Parafii św. Gerarda Majella, gdzie pracują redemptoryści z Prowincji Ameryki Środkowej. Tam też w ramach festiwalu młodzieży będziemy brać udział w „Dniu Alfonsjańskim”, czyli w międzynarodowym festiwalu młodych dla młodzieży redemptorystowskiej w dniu 23 stycznia 2019 r. Każda grupa z danego kraju może przygotować na ten dzień kilkunastominutową prezentację.

Zainteresowana młodzież może także zwracać się z pytaniami do duszpasterzy młodzieżowych we wspólnotach redemptorystów. Ważne, by pamiętać, że nie jest to wyjazd na wycieczkę do egzotycznego kraju, ale pielgrzymka na ŚDM.

Ze względu na konieczność zaplanowania i rezerwacji biletów do Panamy, zapisy do naszej grupy przyjmujemy do dnia 15 marca 2018 r.

Szczegółowe informacje na temat wyjazdu oraz zapisy do grupy „Redemptor” na ŚDM Panama 2019 znajdują się na stronie www.redemptor.pl/panama2019.

wg Redemptoryści